אודות מקראות שלובות

סדרת "מקראות שלובות" הינה פרי עבודתם של צוות תלמידי חכמים, שירדו לעומק המפרשים ובעמל ויגיעה ביאר היטב בלשון צחה דבר דבור על אופניו, ונערכה ונסדרה בהוצאת "אור הספר התורני" על ידי צוות המכון בעיצוב חדשני ונאה המספק ללומדים קריאה רציפה של המקרא כשהוא משולב עם ההסבר בצורה נוחה ובלשון ברורה. ההסבר עצמו קצר וקולע, כשבהערות מופיעים הרחבות בדברי המפרשים, כמו גם הסברים נוספים לצד מדרשים מרתקים.

הביאור מתבסס על פירושיהם של רש"י, רד"ק, רלב"ג, רי"ד, רי"א קרא, המצודות, אברבנאל והמלבי"ם, וכן על דברי המדרשים השונים, כשכל המקורות מצויינים בהערות, וכאשר ההערה מכילה הבהרות או הוספות הודגש והוגדל המספר לנוחיות הקורא.

ביאור זה משולב במקרא עצמו בצורה נוחה וקלה למען יוכל הלומד להבין את דברי הנביא ללא צורך לחפש במפרשים. בכדי שירוץ הלומד בקריאת הביאור נוסף מקף בכל מקום שאין בו תוספת ביאור אלא רק פירוש מילולי של המקרא. בנוסף, לתועלת הלומדים המעיינים שולב לצד הביאור המקרא המלא עם פירוש רש"י והמצודות.

כרכי הנביאים שכבר ראו אור עד כה התקבלו בקורת רוח מרובה בקרב לומדי בית המדרש, מלמדי תשב"ר ומורות. המחסור בפירוש קצר ומתומצת המביא את דברי רבותינו המפרשים ניכר בציבור שידע להעריך את העבודה הנפלאה, וכעת נסדרו בהוצאה חדשה ומתוקנת עם תיקונים, שינויים והוספות.

בחנות האינטרנטית של "מקראות שלובו" תוכלו למצוא את כרכי הנ"ך במחיר השווה לכל נפש, תוכלו לרכוש בו סטים או כרכים בודדים.

ונסיים בהודאה ותפילה לבורא עולם שלא תצא תקלה תח"י ושנזכה להגדיל תורה ולהאדירה.

ניתן ליצור איתנו קשר
בטלפון 072-390-2392

או להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם אי"ה